Sposoby i koszty dostawy

W naszym sklepie możesz zamawiać produkty i odebrać je osobicie w sklepie, lub wybrać dostawę kurierem. Paczki pakujemy niezwykle starannie, co skutkuje minimalną ilością reklamacji, które zresztą zawsze uwzględniamy.

Dokładamy starań, aby wysyłka odbywała się zawsze bezpiecznie i docierała na czas. W związku z tym wybraliśmy współpracę z kurierem DHL - dla Państwa wygody.

Zawsze możecie Państwo śledzić drogę zamówionej przesyłki na podstawie unikalnego numeru, który wysyłany jest do Państwa automatycznie po odebraniu od nas przesyłki przez kuriera.

Termin realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj jeden dzień roboczy, gdy zamówienie wpłynie do nas do godziny 10:00. W okresach wzmożonych wysyłek - takich jak święta czu sezon kociołkowy, czas realizacji zamówień może się wydłużyć o jeden dzień.

Maksymalny czas realizacji zamówienia to 30 dni, jeśli zamówicie Państwo towary nietypowe. Zawsze potwierdzamy mailowo dłuższy czas oczekiwania na zamówienie, jeśli wyniesie on więcej niż 3 dni robocze, i czekamy na Państwa akceptację.

Przy zamówieniu niektórych produktów możliwa jest dostawa Pocztą Polską, i dotyczy to małych opakowań lub książek. Koszty dostawy w tym przypadku to 10,00 zł, prosimy o informację mailem, że chcieliby Państwo skorzystać z tej opcji.

Koszty dostawy kurierem przedstawiają się następująco:

PRZEDPŁATA - przelew zwykły lub płatność on-line:

KURIER  - 15,00 zł

KOSZTY DOSTAWY PRZY PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM

KURIER  - 19,00 zł

W przypadku zakupów hurtowych (zgodnie z informacją w regulaminie) koszty wysyłki są ustalane indywidualnie.

Możemy wysłać Twoje zamówienie za granicę - również koszty wysyłki ustalamy indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy!