Miło nam, że znalazłeś się właśnie tu, na naszej stronie, i zapewne działasz w zakresie organizacji różnego typu imprez. Mamy duże doświadczenie we współpracy w takim zakresie, i gorąco polecamy Ci nasze kociołki jako doskonałe uzupełnienie oferty eventowej!

Kociołkowanie to dla firm wspaniała przygoda oraz okazja do integracji. Gdy stworzysz kilka zespołów, które będą musiały razem coś ugotować, poruszysz wszelkie ambicje oraz dasz szansę zabłyśnięcia osobom, które na przykład świetnie gotują, ale w firmach nie spełniają ważnej roli.

To okazja do pokazania zdolności organizacyjnych oraz negocjatorskich.

W ofercie mamy kociołki nawet do 100 litrów, ale jeśli potrzebne są większe, jesteśmy w stanie je dla Ciebie wykonać na zamówienie u najlepszego węgierskiego producenta.

Co ważne, nasze kociołki są przebadane przez Państwowy Zakład Higieny i spełniają wszelkie normy obowiązujące w polskim prawie. W związku z tym bezpiecznie można w nich gotować !

Jeśli interesują Cię ceny kociołków obowiązujące dla firm eventowych, prosimy skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kociolkowanie.pl lub zadzwoń pod numer telefonu komórkowego 506 144 629 , lub stacjonarnego 22 215 22 15 .

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!